Työryhmä

Vetäjä: Hannele Tunkkari O400 240444 hannele.tunkkari@gmail.com

Työryhmä

  • Tunkkari Hannele hannele.tunkkari@gmail.com 0400 240444 vetäjä
  • Minkkinen Erkki erkki.minkkinen@anvianet.fi 050 5550707 venevaja
  • Niemi Tom tom.niemi@marsuppium.com 0400 264582 venevaja
  • Pohjonen Markku markku.pohjonen@kpedu.fi 044 2634810 venevaja
  • Borg Frank frank.borg@chydenius.fi puuveneyhdistys
  • Sundfors Lage info@sundfors.kpnet.com 050 5185491 puuveneyhdistys
  • Erkkilä esa esa.erkkila@pp.kotinet.com 040 5575602 kosti ry
  • Kaunisto Tapio tapio.kaunisto@pp.kpnet.fi 050 5254612 Kokkola seura
  • Kant Esa esa.kant@pp.kpnet.fi 040 7789810 Halkokari pk
  • Leppälä Pekka pekka.leppala@pp.kokkola.fi 050 3497268 Halkokari pk
  • Bergroth Mikael mikael.bergroth@oikeus.fi GSF
  • Nyberg Johan johan.nyberg@anvianet.fi 0400 229224 GSF
  • Störling Jan jan.storling@hw-company.fi 0400 568415 GSF
  • Salo Saara santra1990@gmail.com

 

Mainokset

6 thoughts on “Työryhmä

  1. Sun yhteystietoihin voit liittää toisen niistä sun ”toimistotyöntekijä” kuvista jota olin luokassa kun olit keskityneenä koneella..

    Tykkää

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Google+ photo

Olet kommentoimassa Google+ -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s